strona startowa nawigacja w terenie ciekawostki i nowości nawigacja na wyprawie 4x4 gps na rower survival z nawigacja w ręku kontakt z bazą KTM Bezdroża PTTK
centrum nawigacji satelitarnej
mapy IMG

Programy producenta - GARMIN

planowanie podróży

BASECAMP

Obsługuje mapy w formacie Garmin i satelitarne BirdsEye. Dzięki symulacji ukształtowania terenu pozwala na planowanie i edytowanie śladów lub punktów. Zapewnia dwustronną komunikację z urządzeniem. Nowościa jest obsługa geotagowanych zdjęć.

wiecej ...

zarządzanie trackami

MAPSOURCE

Poprzednik BaseCampa. Typowy surowy kombajn do zarządzania trackami, punktami i trasami. Nie obsluguje zdjęć z najnowszych odbiorników, widoków 3D i nie ma interakcyjności z GARMIN Adventures ale działa sprawnie na strszych komputerach a dzięki połączeniu z google Earth nadaje się do planowania podróży.
wiecej ...

Download - pobierz programy

łatwa synchronizacja

COMMUNICATOR PLUGIN

to darmowa wtyczka do przeglądarki www. Pozwala na bezpośrednie przesyłanie danych np. z geocachingowego serwisu www do twojego urządzenia GPS GARMIN. Umożliwia także aktualizacje czy przesyłanie danych do programów treningowych i wiele więcej.
wiecej ...

aktualizacja on-line

WEBUPDATER

Intuincyjny program dzięki, któremu Twoje urządzenie po podłączeniu do komputera z dostępem do sieci wykona darmową aktualizację oprogramowania. Zaleca się sprawdzanie dostepności nowych wersji softu raz na kwartał.
wiecej ...

aktualizacja on-line

POILOADER

Program przeznaczony dla użytkowników drogowych GPSów. Umożliwia wgrywanie dużej ilości punktów POI Point Of Interest (całych baz punktów) z fotoradarami, niebezpiecznymi miejscami, gastronomią itp.
wiecej ...

aktualizacja on-line

GARMIN EXPRESS

Program dla produktów z wykupioną dożywotnią aktualizacją map oraz z gwarantowaną 90 dniową aktualizacją od momentu pierwszego uruchomienia urządzenia. Obsługa prosta i intuicyjna sprowadza się do uruchomienia programu i podłączenia urządzenia do komputera.
wiecej ...

odbiorniki GPS
programy do obsługi GPS
obsługa GPS
kontakt z nami