strona startowa nawigacja w terenie ciekawostki i nowości nawigacja na wyprawie 4x4 gps na rower survival z nawigacja w ręku kontakt z bazą KTM Bezdroża PTTK
centrum nawigacji satelitarnej
mapa topo

08.03.2014 Nadwarciańskim Szlakiem - Jura Wieluńska

warsztaty nawigacyjne Z okazji Dnia Kobiet roadbookowa impreza dla zmotoryzowanych turystek 4x4. Trasa ok 80 km, kilka geocache, rzeka Warta, rezerwat "Węże", "Żabi Staw" to tylko niektóre z atrakcji jakie znajdziemy na szlaku.

Limit załóg zmotoryzowanych: 15.
zapisz się na imprezę na Facebooku

08.02.2014 Warsztaty Nawigacyjne - Jura Krakowsko-Częstochowska

warsztaty nawigacyjne Impreza szkoleniowa. Dla wszystkich, którzy interesują się turystyka offroad i krajoznawstwem. Podczas zajęć popracujemy z mapą, kompasem i gpsem. Porysujemy również roadbooki i będziemy je czytać. Impreze zakończymy na naszym terenie ogniskiem. Limit załóg zmotoryzowanych: 15.
zapisz się na imprezę na Facebooku

24-28.10.2013 Bieszczadzkie testy MONTERRY

garmin z androidem Podczas najbliższych Bieszczadzkich Motywacji które odbeda się w Ropience przetestujemy najnowsze urządzenie Garmina czyli Monterrę. Jest to młodsza siostra Montany wyposażona w system Android i jego funkcjonalnosci z wi-fi włącznie. Jest kompatybilna z naszymi uchwytami do montan co cieszy ponieważ oryginalny uchwyt choć warty swojej ceny jest jednak sporym wydatkiem i wymienianie go ze względu na wymianę urzadzenia czyniłby zakup o wiele mniej atrakcyjnym.
odbiorniki GPS
programy do obsługi GPS
obsługa GPS
kontakt z nami